Kontakt

Den Grøne Sløyfa (The Emerald Ribbon), c/o Evelyn Lode, 5728 Eidslandet. E-mail: post@sloyfa.no.

Medlemmer

Aktiv i Modalen, e-post: post@aktivimodalen.no. Telefon: +47 976 28 131, www.aktivimodalen.no
Patina Evanger, e-post: patina@evanger.net. Telefon: +47 909 57 388, www.evanger.net
Mestad Camping, e-post: booking@mestad-camping.no. Telefon: +47 414 74 750, www.mestad-camping.no
Granli Gard, e-post: post@granligard.com. Telefon: +47 99 42 87 17, www.granligard.com
Haugen Gard, e-post: post@haugengard.no. Telefon: +47 56 59 58 33, www.haugengard.no
Eksingedalen Hest- og Fjellgard, e-post: kari.brorvik@epost.no. Telefon: +47 99 48 59 18
Eksingedalen Nærbutikk, telefon: +47 56 59 58 20
Godmorstova, e-post: vetlejord@hotmail.com. Telefon: +47 95 70 16 08
Galleri Trefall
Ekso Elveeigarlag
Fjord Angora / Sjøbua, e-post: evelyn@fjordangora.no. Telefon: 908 53 241
Brørvikskuto, e-post: helene@peterlorimer.net. Telefon: +47 924 63 574
Atelier Midtun, e-post: jarle.midtun@gmail.com, www.atelier-midtun.com
Mobryggja, e-post: post@mobryggja.no. Telefon: +47 48 11 99 41, www.mobryggja.no
Coop Modalen, telefon: +47 92 46 28 07
Høvik gard
Øvre Teigdalen Elveeigarlag
Fadnes og Mestad Elveeigarlag
Modalen Elveeigarlag
Fjord Lodge, e-post: janicew.ritchie@yahoo.no, www.fjordlodge.no
Dale of Norway AS, telefon: +47 91 70 89 24, www.daleofnorway.no
Bergsdalstunet, e-post: post@bergsdalstunet.no. Telefon: +47 93 21 32 13, www.bergsdalstunet.no
Skipshelleren, e-post: sveinung.klyve@vaksdal.kommune.no. Telefon: +47 95 98 75 01
Småbrekke Villmarkscamp, e-post: sveinung.klyve@vaksdal.kommune.no. Telefon: +47 95 98 75 01
Verpelstad Gard, e-post: post@verpelstad.no. Telefon: +47 90 84 54 02, www.verpelstad.no

Kart & reiseruter

Reiserute frå Bergen til Modalen

Reiserute frå Bergen til Dale og Eksingedalen

Reiserute frå Bergen til Dale og Bergsdalen


Vis Den grøne sløyfa i eit større kart